Чернівецький багатопрофільний ліцей №4
школа "Гаромнія"

«  Листопад 2014  »

· RSS 07/Сер/2020, 06:00

Головна » 2014 » Листопад » 17 » Школа “Гармонія”
Школа “Гармонія”

Школа “Гармонія” заснована в 1999 році для надання освітніх послуг (початкова освіта) для населення м. Чернівців.

Школа працює за планами спеціалізованої школи з поглибленним вивченням іноземної мови. З 1-го класу запроваджено науково-педагогічний проект «Інтелект України». В класах до 15 учнів,які сидять за одномісними партами, вчителі здійснюють індивідуальний підхід до кожного учня.

Вчителі використовують елементи програми «Крок за кроком»: хвилинки фантазії, крісло автора, ранкова зустріч. Додатково вивчається комп’ютерна грамота, проводяться заняття з хореографії, психології. Працюють курси підготовки до навчання у школі.

Матеріально-технічна база школи «Гармонія» відповідає сучасним вимогам для повної реалізації освітніх програм. У розпорядженні школи є 5 добре обладнаних класних кімнат, в яких крім організації навчально-виховного процесу створені кутки для забезпечення ігрової діяльності учнів, велика рекреація дозволяє організувати на перервах динамічні хвилинки.

Учні школи користуються малим спортивним залом, спортивними майданчиками, актовим залом, бібліотекою та їдальнею. Обладнання навчальних кабінетів відповідає типовим перелікам та вимогам.

Учні забезпечені підручниками, художньою літературою для позакласного читання, зошитами з друкованою основою.

Сприятливий мікроклімат у педагогічному колективі, атмосфера доброзичливості, взаємоповаги, здорової професійної конкуренції вчителів сприяли успішному засвоєнню нововведень, спрямованих на підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Категорія: Інформація про роботу | Переглядів: 356 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0