Чернівецький багатопрофільний ліцей №4
Slava Studio

«  Серпень 2020  »

· RSS 08/Сер/2020, 11:06

Творимо красу руками і душею

Особлива місія сучасної школи – підготовка молоді до активної участі у житті суспільства, яке постійно змінюється. Освіта при цьому набуває все більш універсального значення, оскільки вона допомагає кожному громадянинові набути необхідних навичок і визначитися щодо свого професійного майбутнього.

Формування потреби і здатності до самовизначення відповідно до інтелектуальних можливостей особистості, підготовка людей високої освіченості й культури та кваліфікованих фахівців можливі сьогодні завдяки переходу до профільного навчання, спрямованого на реальне життєве й професійне самовизначення випускників школи.

З 1 вересня 2012 року Чернівецький багатопрофільний ліцей дає можливість отримати одразу три нові професії, адже на його базі почала роботу школа краси «SlavaStudio».

При ліцеї за всіма сучасними технологіями обладнана навчальна майстерня, де вперше у Чернівцях навчають перукарської справи безкоштовно. У 10-11 класах технологічного профілю сформовано групи по 10-12 дівчат, яких кваліфіковані фахівці двічі на тиждень навчають теоретичним основам манікюру, візажу та перукарської справи. У програмі курсу  - історія перукарства, технології моделювання стрижки, основи кольористики, завивки та елементів зачіски. Також учні вивчають покрокову технологію макіяжу та манікюру, педикюру та моделювання нігтів, знайомляться з особливостями використання різних косметичних препаратів, вимогами до них, нормативами,  основами маркетингу салонного бізнесу.

«Ми маємо багато відеоматеріалів, наочності, – розповідає директор школи краси Ярослава Малинська,  – використовуємо для практичних занять лише професійні препарати та сучасне обладнання, організовуємо для своїх учениць екскурсії в успішні салони краси нашого міста та зустрічі з відомими майстрами. Намагаємося прищеплювати їм естетичний смак,   до кожної знайти індивідуальний підхід, вчимо виконувати свою роботу не лише якісно і грамотно, а й творчо, з душею».

Разом з атестатом про середню освіту ліцеїсти отримають сертифікат, в якому зазначено, що вони прослухали курс перукарської справи, манікюру та візажу.

І хоча з початку курсу навчання пройшло лише кілька місяців, дівчата вже багато чому навчилися і навіть мали можливість продемонструвати свої вміння: на засіданні міського Клубу молодого вчителя вони влаштували дефіле моделей із власноруч зробленими зачісками. А зараз зайняті підготовкою до нового показу на «Богатирських іграх», що днями відбуватимуться у ліцеї.

А для тих, хто виявить бажання продовжити навчання і поглибити свої знання, щоб отримати престижну професію, створюються комерційні групи, де ліцеїсти мають право на пятдесятивідсоткову  знижку. Після курсу практичних занять вони отримають диплом з присвоєнням кваліфікації та рекомендації для працевлаштування в кращі салони краси нашого регіону. Також у школі «SlavaStudio».можна пройти курси підвищення кваліфікації.

Самі дівчата зізнаються, що деякі з них завдяки цим навчанням уже визначилися з майбутньою професією. Але викладачі впевнені, що набуті у школі  знання знадобляться всім, адже потяг до краси властивий кожній жінці, а краса, як відомо, врятує світ.