Чернівецький багатопрофільний ліцей №4
Каталог статей
Меню сайту

Пошук

Друзі сайту

25/Вер/2020, 07:32

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 241
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 24 25 »

29 листопада на базі ліцею було проведено засідання для слухачів курсів інституту післядипломної освіти

Вчитель-методист Фоміна Т..Л.   ознайомила вчителів-гостей з новинами у житті ліцею,  розповіла про навчальний заклад, досягнення учнів у вивченні англійської мови, активну участь учнів і вчителів у заходах, присвячених «Року англійської мови в Україні».

Вчителями англійської мови   Вєтровою Ю.А.  і   Манюк Ю.А було проведено два показових- пристендових уроки. На одному (тема: “Relationship”)гості закладу мали змогу відчути себе учнями 8-го класу , на другому(тема: “Toys and a Birthday Party”)  з радістю виконували всі запропоновані завдання для учнів 1-го класу.

 Учасникам методичної зустрічи-практикуму сподобались проведені уроки, які сприятимуть створенню ситуації успіху в практичній діяльності педагогів.

Рік англійської мови | Просмотров: 118 | Добавил: admin | Дата: 18/Гру/2016

16 листопада 1995 року на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО був проголошений, як Міжнародний день толерантності.

 

В рамках святкування цього дня у багатьох країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості. Учні 8-В класу також долучились до святкування Ліцеїсти мали змогу за допомогою анкетування переконатись, наскільки толерантними вони є, які риси притаманні толерантній людині.  За допомогою відеороликів та застосуванню прийому «стоп кадр» учні намагалися розпізнати, що об’єднує людей, беручи до уваги той факт, що ми всі різні, але все-таки маємо багато спільного.  Школярі вчилися розуміти людей та ставитися до них неупереджено, нехай вони в чомусь і відрізняються від них самих. Наприкінці даного заходу учні обмінялись теплими словами один з одним, виконуючи завдання «Мішечок добрих слів».

Рік англійської мови | Просмотров: 137 | Добавил: admin | Дата: 18/Гру/2016

Осінні канікули в Австрії

На осінніх канікулах учні ліцею побували в столиці Австрії - місті Відень. 
Поїздка була організовна вчителем німецької мови Краміною Л.В. з метою розвитку соціокультурної та мовленнєвої компетенції.  Учні мали змогу поспілкуватися з носіями мови, відвідати визначні пам'ятки Відня, побувати в різних тематичних музеях, створити анімаційний фільм. Школярі відвідали сучасний парк розваг Пратер з найстарішим  та відомим на весь світ атракціоном Колесом огляду, дитячий музей Zoom, будинок музики,  розкішний бароковий замок Бельведер та замок Шенбрунн.

Рік англійської мови | Просмотров: 111 | Добавил: admin | Дата: 18/Гру/2016

Лінгвістична олімпіада

27 листопада 2016 р. на базі факультету математики та інформатики ЧНУ проходили інтелектуальні змагання з лінгвістики. В олімпіаді взяли участь 89 учнів 6-8 класів та 34 учні  9-11 класів з навчальних закладів міста. Київська олімпіада пройде 11-12 березня 2016 р. Участь оплачується двом учням з старшої ліги та двом учням з молодшої ліги. Взяти участь в олімпіаді (за власні кошти) можуть всі бажаючі. До кінця семестру переможці отримають грамоти та призи.

За  результатами журі наші учні  отримали ІІ місця:  Палійчука Владислав 7-Б клас,  Радевич Інна 8-А клас, Коржан Яна 9-А клас, Княгницький Віктор 10 клас. Вітаємо всіх переможців!!!

Наші досягнення | Просмотров: 160 | Добавил: admin | Дата: 01/Гру/2016

Бобер 2016

Учасники конкурсу "Бобер 2016"

      6-8 листопада у ліцеї пройшов Міжнародний конкурс  з інформатики та комп'ютерного мислення "BEBRAS -2016". Цього року в конкурсі прийняли участь 114 учнів навчального закладу. Учасникам були запропоновані задачі спрямовані на розвиток комп'ютерного мислення. Участь у конкурсі ще більше зацікавила дітей сучасною і багатогранною наукою, якою є інформатика. Учням відкрився захоплюючий світ інформаційно-комунікаційних технологій та програмування. 

Очікуємо результатів від координаторів конкурсу. 

Бажаємо усім учасникам успіхів!

Чекаемо вас наступного року!

  

Свято у ліцеї | Просмотров: 140 | Добавил: admin | Дата: 09/Лис/2016

Проект eTwinning Plus!!!

Учні та вчителі англійської мови Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 долучилися до європейського проекту під назвою     eTwinning Plus. 

 Проект  спрямований на співробіцництво європейських шкіл з допомогою інформаційних та комунікативних технологій.

Вчителі та учні,зареєстровані у цьому проекті учні  мають можливість реалізувати спільні проекти із європейськими школами.
Ми раді повідомити, що партнером нашого ліцею стала школа Хілбрук, що знаходиться у Лондоні!                     

Зустрічайте наших нових друзів!

 Попереду нас чекають  багато цікавих моментів, приємних сюрпризів та спільних проектів!!!      

Рік англійської мови | Просмотров: 110 | Добавил: admin | Дата: 27/Жов/2016

Чемпіонат України «Квітка на камені»

22 жовтня м. Кам'янець Подільський став епіцентром подій індустрії краси. Стартував 1 Міжрегіональний чемпіонат України «Квітка на камені» з перукарського мистецтва, манікюру та віражу. У чемпіонаті брали участь  команди з Вінниці, Львова, Тернополя, Івано - Франківська,  Кам'янця -Подільського.. Місто Чернівці представила команда учнів Школи Краси Slava Studio та учениця 11 класу нашого ліцею.

На базі ліцею вже три роки учениці 10-11 класів опановують навики перукарства, манікюру та візажу. Дівчатка займаються в обладнаному класі, де на манекенах - голівках відпрацьовують плетива, зачіски, накрутки та інші види робіт. Під керівництвом вчителя Оксани Мирославівни Досяківської  учениці опановують методику художнього розпису нігтів та основи візажу. Оксана Мирославівна запросила в команду для участі у чемпіонаті ученицю 11 класу Надію Молдован та допомогла їй з підготовкою. Надійка ретельно готувалась та відпрацьовувала елементи зачіски. На подіумі школярка була впевнена та зібрана , вчасно та якісно виконала свою роботу. В результаті  Надія Молдован отримала 2-ге місце в номінації «Вечірня зачіска з елементами плетива», як юніор. Судді відмітили  цікаву форму та текстуру, яку в своїй роботі використала Надя. Чемпіонат судили кваліфіковані та визнані судді  Всеукраїнського та Європейського рівнів. Тому перемога  нашої учениці - це велика гордість для нашого ліцею.

Матеріали SLAVASTUDIO | Просмотров: 148 | Добавил: admin | Дата: 27/Жов/2016

Chernivtsi

Рік англійської мови | Просмотров: 135 | Добавил: admin | Дата: 25/Жов/2016

Як досягнути успіху в індустрії краси

24 та 25 вересня в Києві проходив відкритий чемпіонат України «Кубок Києва» з перукарського мистецтва, манікюрної справи та візажу.
Вчитель ліцею Оксана Мирославівна Досяківська неодноразовий призер на чемпіонатах різних рівнів, суддя Міжрегіонального Чемпіонату з перукарського мистецтва. А 24 вересня вона виборола чергову перемогу – 2-ге місце в номінації «Конкурсне моделювання нігтів в гелевій  технології» та пройшла атестацію за системою стандартів КССК, отримавши 3 рівень акредитації (майстер з моделювання нігтів вищого класу з правом викладати). Вітаємо нашого вчителя з великим досягненням.

 

 

 

Матеріали SLAVASTUDIO | Просмотров: 155 | Добавил: admin | Дата: 20/Жов/2016

Святкування дня міста

     У святкуванні дня міста 2016 прийняли учась учні Багатопрофільного Ліцею №4 які вивчають перукарську справу,всі бажаючі мали можливість отримати красиву зачіску від учнів Ліцею №4 прямо посеред театральної площі...За якістью та правильністью виконання зачісок слідкувала викладач Школи Краси #SlavaStudio Папук Діна Василівна...

 

    

    

Матеріали SLAVASTUDIO | Просмотров: 144 | Добавил: admin | Дата: 06/Жов/2016

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz