Чернівецький багатопрофільний ліцей №4
Каталог статей
Меню сайту

Пошук

Друзі сайту

· RSS 25/Вер/2020, 09:42

Головна » Статті » Наші досягнення

У категорії матеріалів: 44
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Лінгвістична олімпіада

27 листопада 2016 р. на базі факультету математики та інформатики ЧНУ проходили інтелектуальні змагання з лінгвістики. В олімпіаді взяли участь 89 учнів 6-8 класів та 34 учні  9-11 класів з навчальних закладів міста. Київська олімпіада пройде 11-12 березня 2016 р. Участь оплачується двом учням з старшої ліги та двом учням з молодшої ліги. Взяти участь в олімпіаді (за власні кошти) можуть всі бажаючі. До кінця семестру переможці отримають грамоти та призи.

За  результатами журі наші учні  отримали ІІ місця:  Палійчука Владислав 7-Б клас,  Радевич Інна 8-А клас, Коржан Яна 9-А клас, Княгницький Віктор 10 клас. Вітаємо всіх переможців!!!

Наші досягнення | Просмотров: 160 | Добавил: admin | Дата: 01/Гру/2016

Юні дослідники


       18  березня 2016 року міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді був  проведений І (міський) етап 

конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник».  Він проводився за номінаціями «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров`я», «Народознавство. Краєзнавство». У конкурсі взяли участь учні ліцею. Відповідно до спільного рішення журі І місце  в номінації «Тваринний світ»» посів учень 3-А класу Іванчук Олександр (керівник Лясковська Т.В.), а  в номінації «Я і природа» ІІІ місце  -   учень 5 –А класу  Чебан Ілля (керівник Дудник Т.В.).

       31 березня 2016 року на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник». За рішенням журі учень 3-А класу Іванчук Олександр  посів почесне ІІ місце .

         

Наші досягнення | Просмотров: 155 | Добавил: admin | Дата: 20/Кві/2016

Веломанія - 2015

          Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національною екологічною благодійною організацією Зелений Хрест України (Green Cross Ukraine) було підведено підсумки Національного етапу VIІІ Міжнародного екологічного конкурсу, що проходить у цьому році під гаслом «Велосипед – це корисно, красиво та цікаво». Учасниками конкурсу, згідно з його умовами, могли стати діти віком від 5 до 12 років. На Національний етап конкурсу було надіслано 1317 робіт.
          Журі визначило переможців окремо у кожній номінації.
У номінації  «Велопробіг.» (учні 1-3 класів)  І місце посів Іванчук Олександр із роботою „Сфотографуй пташку”. Керівник: Лясковська Т.В.

Наші досягнення | Просмотров: 141 | Добавил: admin | Дата: 20/Кві/2016

І етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

           11 березня  екобригада ліцею  «Екоситуація» під керівництвом педагога- організатора Огонюк О.О. та вчителя біології    Н.С.Засимович   взяла участь у міському етапі  конкурсу «Земля – наш спільний дім».
          У своєму виступі учасники агітбригади говорили про те, що не можна відокремити наше життя від навколишнього середовища, у якому ми живемо, а тому не можна спокійно спостерігати, як воно стає все більш небезпечним для всього живого. Під час виступу нашої команди лунали на весь зал заклики щодо збереження земельних ресурсів.

        За підсумками  конкурсу команда   ліцею  посіла ІІІ місце.

Наші досягнення | Просмотров: 122 | Добавил: admin | Дата: 12/Бер/2016

VІІ освітньо-наукова учнівська конференція "Всесвіт-2016"

          Протягом трьох днів  (15-17.02)  у музеї авіації та космонавтики КЮТ «Кварц» проходила  Відкрита міська освітньо-наукова конференція учнівської молоді «Всесвіт – 2016».  Від нашого ліцею участь у конференції брав учень 10 класу Ушицький Андрій з роботою  на тему  "Творець «Катюш» і реактивних двигунів — Валентин Глушко" у  секції «Історія розвитку авіації та космонавтики»  ( кер.  - вчитель Пастула Н.І.) . За підсумками конференції Андрій  був нагороджений дипломом  ІІІ  ступеня.

Наші досягнення | Просмотров: 123 | Добавил: admin | Дата: 19/Лют/2016

Турнір з волейболу пам’яті воїна-афганця

     З нагоди відзначення 27 річниці виведення  радянських військ з Афганістану у спортивному залі  загальноосвітньої  школи  №16 м.Чернівці  був проведений відкритий турнір пам’яті учасника бойових дій в Афганістані, випускника цієї школи В. Гречаного.

 У турнірі брали участь команди  юнаків  чернівецьких  загальноосвітніх шкіл №16, №39, №12, ліцею №4, ДЮСШ №4, обласного багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей .

Учасники турніру були розподілені на дві підгрупи, переможцями яких стали команди  ліцею №4 то ДЮСШ №4. У боротьбі за чемпіонство команда ліцею  у фіналі посіла ІІ місце, поступмвшись команді ДЮСШ №4 з рахунком 2:1 .

Наші досягнення | Просмотров: 134 | Добавил: admin | Дата: 18/Лют/2016

Конкурс «Вчитель року»

     24 грудня 2015 року в урочистій казковій атмосфері Чернівецького обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської пройшло свято педагогічної творчості та таланту – підсумок І туру Всеукраїнських конкурсів «Учитель року-2016», «Класний керівник року- 2015».

      Вчитель математики Шакун Жанна Василівна отримала ІІ місце у номінації «Математика-2016», класний керівник 10 класу  Тодоріко Тетяна Михайлівна отримала І місце на міському та обласному конкурсі «Класний керівник року- 2015».

 

Наші досягнення | Просмотров: 137 | Добавил: admin | Дата: 25/Січ/2016

"Соняшник-учитель"

      З 2012 року МОНУ запроваджено Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів-україністів "Соняшник-учитель". Його мета - розширення обріїв фахової підготовки вчителів-україністів, надання вчителеві можливостей побачити себе в широкому професійному колі, допомога у формуванні в учнів сталого й усвідомленого розуміння пріоритетної значущості загальнолюдських цінностей, гідного сприйняття своєї культурної спадщини в контексті кращих надбань європейської та світової культурної спільноти. У цьогорічному Конкурсі взяло участь 1942 вчителі з різних куточків України. З них - 312 від Чернівецької області. Приємно відзначити, що з 51-го переможця по Україні - 6 педагогів м.Чернівців (ІІІ місце):  учителі української мови та літератури  Кожуленко Олександра Борисівна, заслужений учитель України; Лакуста Олена Михайлівна,  Ванзар Єлизавета Тодорівна,  Ряба Ольга Олександрівна. Вітаємо вчителів з перемогою!

Наші досягнення | Просмотров: 133 | Добавил: admin | Дата: 25/Січ/2016

Перемога в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

У 2015 році Конкурс проводиться у наступних номінаціях: «Класний керівник 5-7 класів», «Класний керівник 8-9 класів», «Класний керівник 10-11 класів». Конкурс проводиться з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України "Про загальну середню освіту" на загальноосвітні навчальні заклади. Основними завданнями конкурсу є: удосконалення фахової майстерності вчителя; виявлення досвіду кращих вчителів - класних керівників, які у практичній роботі ефективно використовують різноманітні форми і методи виховної роботи, інноваційні виховні технології; популяризація педагогічних здобутків класних керівників-новаторів; створення інформаційного освітнього простору з питань роботи класних керівників; привернення уваги представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти, виховання підростаючого покоління.

На розгляд обласного журі подано 36 робіт з районів/міст області, в яких представлено описи виховних систем класів та власних педагогічних досвідів. 12 та 13 листопада було розглянуто матеріали конкурсантів. Професійне журі очолила Іванчук Марія Георгіївна, доктор психологічних наук, професор, начальник відділу навчально-методичної роботи та моніторингу забезпечення якості підготовки фахівців Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, голова журі.  

Рішенням журі обласного туру конкурсу до участі в очному етапі було запрошено  9 кращих класних керівників  із усіх районів області та міста Чернівців.

За результатами заочного та очного етапів журі визнало переможцем конкурсу «Класний керівник 2016 року» Тодоріко Тетяну Михайлівну, класного керівника 10 класу Чернівецького багатопрофільного ліцею №4 у номінації «Класний керівник 10-11 класів».

Наші досягнення | Просмотров: 167 | Добавил: admin | Дата: 29/Лис/2015

Конкурс «МініМіс і Містер Планета 2015»

       Конкурс «Міні Міс і Містер Планета 2015» відбувся у комплексі «Green Life Resort» в м. Созополь (Болгарія) 21 червня, а офіційне нагородження – 22 червня.

     Україну на «Little Miss &Mister Planet 2015» представляли київська чернівчанка Марія Ковтун (13 років, «Юна королева Буковини 2014», «Юна Міс Кияночка 2015», «Юна королева України 2015»

     Учениця 8-А класу Марія Ковтун отримала головну корону «Little Miss Planet 2015» у віковій групі 13 років, а також спеціальний титул «Bestin Evening Wear».

      Всього учасників було 40 – з Нігерії, Росії, Грузії, Македонії, Угорщини, Татарстану, Бразилії, Південної Африки, Франції…Журі оцінювало портфоліо, співбесіду англійською мовою, національний костюм, арт-костюм Діснея, фешн-шоу (показ наряду від дизайнера своєї країни в модних тенденціях) і вихід в бальних сукнях. Машку назвали переможницею у віковій групі 13 років і присудили титул «Little Miss Planet 2015». Додатково відзначили за бальну вечірню сукню.

Вітаємо!

Наші досягнення | Просмотров: 116 | Добавил: admin | Дата: 20/Жов/2015

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz